Paybana Ödeme Yazılımı ve Para Çekme Yönteminin Sağladığı Faydalar

Platformunuzdan para kazanan kullanıcılarınızın kazançlarını, faturalarını ve ödemelerini Paybana ile kolayca yönetebilirsiniz. Birçok platform için ödeme yönetimi vakit alır ve maliyetlidir. Yüzlerce ya da binlerce kullanıcının kazançlarının, fatura kesimlerinin ve ödemelerinin takibi oldukça karışık ve yorucu bir süreçtir. Paybana ile bu süreçleri sizin için kolaylaştırıyoruz. Ayrıca kullanıcılarınıza özel teklifler sunarak kullanıcı memnuniyetini ve sadakatini artırmanızı sağlıyoruz.

Paybana ile kullanıcılarınıza iletişim, banka ve fatura bilgilerini kendilerinin gireceği ve kazançlarını takip edeceği kullanıcı panelini sunabilirsiniz

Kullanıcılarınızın KDV, stopaj, tevkifat usullerine göre fatura kesmesini sağlayabilir, gelen faturaları sisteme girebilir, vadelerine göre ödeme listenizi hazırlayabilirsiniz.

Kullanıcılarınıza ödeme metodlarınızı sunabilir, ödeme periodlarını belirleyebilir, seçtikleri ödeme metoduna göre ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Faturalara ve bankaya göre uyumlu toplu ödeme listesi hazırlayabilirsiniz. Bu toplu ödeme listesini banka hesabınıza kolayca yükleyip ödemeleri hemen yapabilirsiniz.

Kullanıcılarınızı Paybana’ya davet edin, ödeme kayıtlarını girin, hakedişlerini ve faturalarını takip edin, bankaya uyumlu toplu ödeme listesi hazırlayın ve ödemelerinizi kolayca yapın.

Fatura ve kullanıcı bilgilerinin fraud kontrolünü de sizin için yapıyoruz. OCR metodu ve yapay zeka araçları kullanarak fatura bilgilerinin ve girilen kullanıcı bilgilerinin sahte olup olmadığını kontrol ederek fraudu engelliyoruz. 

Kullanıcılarınıza nakit yerine hediye çeki ile para çekme yöntemi sunup satınalma güçlerini artırabilirsiniz.

Kullanıcılarınıza hesap erişimi vererek kendi Paybana hesaplarını yönetmelerini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcılarınız kendi kazançlarını, vergi tutarlarını ve ödemelerini görebilir.

Kullanıcılarınız nakit yerine size özel hazırladığımız hediye çekleriyle de kazançlarını artırabilirler.

Dilerseniz Paybana’yı ödeme sayfanızda buton olarak da kullanıcılarınıza sunabilirsiniz.

Size ve kullanıcılarınıza özel olarak hazırladığımız favori markalardan hediye çekleriyle hem sizin hem de kullanıcılarınızın karını artırıyoruz.

Ürün

Copyright: © 2023 Paybana. All Rights Reserved.